mobil menü
TUBATUX DİJİTAL MENÜ

TUBATUX
Bir Portakal Dijital Çözümler markasıdır.

Dünya dijitalleşti ve biz de öyle !
Yazılımcılarımız, İçerik Editörlerimiz ve Grafikerlerden oluşan ekibimiz, en son yenilikler ve teknolojiyle kurumunuzu tanıştırmak için çalışıyor.

Portakal Dijital Çözümler alanlarında uzman, alanlarında lisans eğitimlerini tamamlamış yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve online pazarlama uzmanlarından oluşan Web ve mobil girişimcilerin projelerini hayata geçiren dinamik bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede birçok sektörün öncüsü firma ile çalışarak zaman için derin bir tecrübe kazanarak fark yaratmıştır.

Tanıtım Videosu
01
BİZ KODLUYORUZ

Müşterilerimize gururla söylediğimiz en önemli özelliğimiz kodlama becerimizdir. Tüm web tabanlı projelerinizi kendi bünyemizde çözebilecek yazılımcılara sahibiz.

02
BİZ DESTEK VERİYORUZ

Portakal Dijital Çözümler, tüm projelerini kendi çekirdek kadrosuyla tamamlamakta ve destek vermektedir.

03
SEKTÖRDE LİDERLİĞE OYNUYORUZ

Firmamız pek çok farklı yazılım projesiyle sektörde adını duyurmaktadır. Amacımız Türkiye'nin 1 numaralı yazılım firması olmak!

TUBATUX DİJİTAL MENÜ

Portakal Dijital
Çözümler

Tüm kullanıcıların rahat bir şekilde web sitesinde dolaşmasına özen gösterip ve hatasız bir şekilde sizlere web sitenizi teslim ediyoruz. %99 müşteri memnuniyeti ile İzmir’in en seçkin tasarım ajanslarından biriyiz. İzmir Web Tasarım Ajansı tecrübesi ile sizleri başarıya ulaştıracaktır.

Web Tasarım 70%
Web Tabanlı Yazılım 80%
E-ticaret Sitesi 60%